ScrollToTop

Firma KH – Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko:

TOKARZ - FREZER

Miejsce pracy: Kajetanów oraz Skarżysko Kamienna

Opis stanowiska:

  • praca na  tokarkach konwencjonalnych - toczenie, wiercenie, gwintowanie;
  • praca na frezarce konwencjonalnej.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem;
  • dyspozycyjność, sumienność, chęć do pracy.

 Praca w systemie dwuzmianowym.

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy."

W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, kategorii danych,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych."

Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych. Więcej  Pobierz